Aneta Dąbska
kierownik, śpiew, dykcja i interpretacja

Kierownik sekcji wokalu w Lubelskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. w Lublinie, absolwentka wokalistyki na kierunku Jazz i muzyka estradowa UMCS w Lublinie w klasie śpiewu Krystyny Prońko oraz Moniki Malec - Piotrowskiej. Studia ukończyła z wyróżnieniem uzyskując tytuł Magistra Sztuki. Ukończyła również z wyróżnieniem Szkołę Muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych między innymi: III miejsce Scena Młodych 1998, II miejsce na Konfrontacjach Poetyckich T. K. M 1999, Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty 1999 oraz 2000, "Debiuty"z Grażyną Łobaszewską w którym to zdobyła nagrody: w roku 2000 (II miejsce), 2001(wyróżnienie z tercetem wokalnym), 2003 (II miejsce). Nagrywała utwory dla kampanii prezydenckiej miasta Lublin. W roku 2009 występowała ze swoim zespołem na planie serialu "Londyńczycy II". W marcu 2012 nagrała płytę "Corazon Desperado" dla wytwórni włosko- argentyńskiej. W październiku 2012 brała udział w spektaklu "Jeżozwierze i inne osobliwości" w Filharmonii Lubelskiej, grając rolę Jaśminy. W listopadzie 2012 występowała na słynnych deskach Teatru Ariston w San Remo we Włoszech w ramach Festiwalu Music Ambiente wykonując własną kompozycję. Występowała z zespołem jako support przed takimi gwiazdami jak: Budka Suflera, Robert Janowski, Ewa Bem, Kabaret Otto, Kabaret Moralnego Niepokoju, Zbigniew Wodecki, Wilki.