Robert Kutrzepa
perkusja jazzowa, big band, combo (zespół jazzowy), ćwiczenia rytmiczne

Absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej. Kształcił się pod okiem takich autorytetów jak: Adam Buczek, Martin Novak, Marcin Jahr, Frank Parker Współpracuje z Niepubliczną Szkołą Muzyki Rozrywkowej II stopnia w Lublinie oraz Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. W. Lutosławskiego w Lublinie jako nauczyciel perkusji i zespołów instrumentalnych. W latach 2011-2013 brał udział w programie międzynarodowym Comenius, grając koncerty w Hiszpanii m.in w Teatro Góngora oraz Conservatorio Superior de Música "Rafael Orozco" de Córdoba. Ukończył Kurs Realizacji Dźwięku - należy do Polskiego Stowarzyszenia Realizatorów Dźwięku. Współpracuje z wieloma zespołami muzycznymi, odnajdując się w różnych stylistykach: rock, metal, jazz, pop, latino, funk. Aktualnie uczestniczy w projektach muzycznych: Simply Jazz Trio , Tension Knob (progressive metal) , Aleksandra Kutrzepa Quartet ( modern jazz ).