Konkursy, Festiwale - 2013

• 23 listopada 2013 r. - Julia Trojanowska zdobyła I miejsce ( I kategoria), Klaudia Duda II miejsce ( I kategoria), a Klaudia Drożdżyk wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Rozrywkowo-Jazzowej. Wszystkie uczennice przygotowała p. Joanna Mania
  • 22 listopada 2013 r. -  Ewelina Pawlak z klasy śpiewu p. Joanny Mania zajęła II miejsce w finale konkursu " Pokaż, co potrafisz" w Lublinie.
  • 12 października 2013 r. - Izabela Szemetiuk z klasy śpiewu p. Joanny Mania zdobyła II miejsce  w XI Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Parczewie.
  • 5 czerwca 2013 r.- Julia Trojanowska z klasy śpiewu p. Joanny Mania zajęła II miejsce w 34 Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie
  • 31 maja 2013 r. -  Izabela Szemetiuk z klasy wokalu p. Joanny Mania została  laureatką  konkursu "Diamenty Lublina 2013".
  • 16 maja 2013 r. - Mateusz Dudek z klasy wokalu p. Małgorzaty Dąbrowskiej zdobył I miejsce w X Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki "Śpiewajmy Razem".
  • 11 maja 2013 r. - Julia Trojanowska z klasy wokalu p. Joanny Mania zajęła I miejsce w XIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca Muszelki Wigier 2013
  • 30 kwietnia 2013 r.- Julia Trojanowska z klasy wokalu Joanny Mania zajęła I miejsce, a  Klaudia Drożdżyk II miejsce, w Międzynarodowym Konkursie Jazzowym "Diamond Voice Foundation"
  • 12 kwietnia 2013 r. - Klaudia Drożdżyk z klasy śpiewu Joanny Mania zajęła II miejsce w XI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej w Chełmie.
  • 12 kwietnia 2013 r. - Natalia Pieńkowska z klasy śpiewu Joanny Mania zajęła I miejsce w VIII Festiwalu Pieśni Religijnej i Poezji Śpiewanej.
  • 25 lutego 2013 r. -Klaudia Drożdżyk, Julia Trojanowska,  Aleksandra Wapińska otrzymały stypendia artystyczne Marszałka Województwa Lubelskiego na rok 2013.