Konkursy, Festiwale - 2014

• 20 grudnia 2014 r. Mateusz Dudek z klasy śpiewu p. Małgorzaty Dąbrowskiej zdobył nagrodę za najciekawszą interpretację, aranżację i wizerunek w XV Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Tęczowe piosenki Jana Wojdaka"
  • 22 listopada 2014 r. Anna Basak  z klasy śpiewu p. Joanny Mania oraz Anna Karp z klasy śpiewu p. Anny Michałowskiej-Kotyni zdobyły III miejsca w I kategorii, natomiast Klaudia Drożdżyk i Klaudia Duda z klasy śpiewu p. Joanny Mania zdobyły III miejsca w II kategorii V Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rozrywkowo-Jazzowej
  • 22 listopada 2014 r. Małgorzata Oleszczuk z klasy śpiewu p. Anny Michałowskiej-Kotyni otrzymała wyróżnienie w I kategorii, natomiast Iwona Piech w II kategorii V Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rozrywkowo-Jazzowej
  • 14 listopada 2014 r. Anna Basak oraz Izabela Szemetiuk z klasy śpiewu p. Joanny Mania otrzymały wyróżnienie na Finałowym Koncercie Diamentów Lublina.
  • 26 lipca 2014 r. - Julia Trojanowska z klasy śpiewu p. Joanny Mania zdobyła I miejsce na I Ogólnopolskim Festiwalu Reggae w Chorzelach.
  • 4 czerwca 2014 r. - Julia Trojanowska z klasy śpiewu p. Joanny Mania otrzymała wyróżnienie w XXXV Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca Konic.
  • 12 maja 2014 r. - Izabela Szemetiuk z klasy śpiewu p. Joanny Mania została zakwalifikowana do nagrania płyty "Diamenty Lublina 2014".
  • 26 kwietnia 2014 r. - Anna Karp z klasy śpiewu p. Anny Michałowskiej-Kotyni zdobyła I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej (kat. 14-16 lat) w Tomaszowie Lubelskim.
  • 15 kwietnia 2014 r. - Anna Karp z klasy śpiewu p. Anny Michałowskiej-Kotyni zdobyła III miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Tomaszowie Lubelskim.
  • 5 kwietnia 2014 r. - Anna Karp z klasy śpiewu p. Anny Michałowskiej-Kotyni zdobyła II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej "Stachuriada" w Tomaszowie Lubelskim.
  • 4 kwietnia 2014 r. - Natalia Pieńkowska z klasy śpiewu p. J. Mania otrzymała wyróżnienie w ramach 19 Konkursu Piosenki "Wygraj sukces".
  • 14 marca 2014 r. - Natalia Pieńkowska z klasy śpiewu p. Joanny Mania otrzymała wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Artystycznym "7 Talent"  w Lublinie.
  • 27 lutego 2014 r. - Natalia Pieńkowska z klasy śpiewu p. Joanny Mania  zdobyła II miejsce oraz nagrodę specjalną Starosty Lubelskiego podczas IX Powiatowego Festiwalu "Niezapomniane Melodie".
  • 25 lutego 2014 r. - Ewelina Pawlak,  Julia Trojanowska z klasy śpiewu p. Joanny Mania otrzymały stypendia artystyczne Marszałka Województwa Lubelskiego na rok 2014 r.
  • 25 lutego 2014 r. - Ewelina Pawlak oraz Julia Trojanowska z klasy śpiewu p. Joanny Mania otrzymały stypendia artystyczne Marszałka Województwa Lubelskiego na rok 2014 r.
  • luty 2014 - Aleksandra Wapińska została uhonorowana stypendium artystycznymi na rok 2014 przyznanym przez Wójta Gminy Niedrzwica Duża
  • 15 lutego 2014 r. - Anna Karp z klasy śpiewu p. Anny Michałowskiej-Kotyni zdobyła II miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Miłosnej w Tomaszowie Lubelskim.