VII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rozrywkowo - Jazzowej

 

WYNIKI KONKURSU


HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSOWYCH


 

Uprzejmie proszę wszystkie osoby zakwalifikowane do udziału w konkursie o przesłanie podkładów opisanych imieniem i nazwiskiem uczestnika do prezentowanych podczas przesłuchań utworów (zgłoszonych na karcie zgłoszenia) na adres mailowy: anetadabska@anetadabska.pl do dnia 22 listopada 2016 roku oraz, dodatkowo, o przyniesienie ze sobą podkładów na płycie CD.

Przypominam, że repertuar ten jest ostateczny i nie będzie mógł ulec zmianie.

 


Serdecznie zapraszamy  do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rozrywkowo - Jazzowej Lublin 2016. Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży pasjonującej się muzyką jazzową i rozrywkową. W tym roku przewodniczącą jury będzie wokalistka -  KATARZYNA CEREKWICKA. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem.

Regulamin

Karta zgłoszenia